Nowe biuro w Krakowie

Mamy nowe biuro w Krakowie. Wszystko to dzięki waszemu aktywnemu zaangażowaniu. Z tego powodu chcemy wam powiedzieć, że nasz model biznesowy jest powtarzalny. Jesteśmy w stanie zbudować biuro coworkingowe posiadające odpowiednie zalety dzięki którym będziecie mieli możliwość  realizować swoje plany biznesowe.

Wirtualne biuro Kraków

Oczywiście i tym razem będziemy stawiali na wirtualne biuro jako trzon naszych usług. Zależy nam na tym, aby umożliwić wam elastyczne prowadzenie waszego biznesu w oparciu o nasz coworking in naszą infrastrukturę. Docelowo liczymy na to, że przekształcimy się w centrum rozwojowe dla startupów. Pisaliśmy o tym na blogu w kontekście budowy parków technologicznych.

Adres rejestracyjny

Pierwszym elementem składającym się na usługę wirtualnego biura jest adres rejestracyjny pozwalający wam założyć działalność gospodarczą w lokalizacji, które jest dla was wygodna i pozwala wam na wybranie miasta i urzędu skarbowego do rozliczeń podatkowych. Adres rejestracyjny może być przeznaczony na rejestrację spółki lub też na rejestrację działalności gospodarczej w ramach CEIDG. Dzięki temu odseparuje się swój domicyl od miejsca prowadzenia swojej firmy. W wielu przypadkach potrafi to być bardzo uciążliwe.

Obsługa poczty

Obsługa poczty pozwoli wam przenieść sporą część obowiązków biurowych na nasze barki dzięki czemu będziecie mogli się skoncentrować na sprzedaży oraz innych elementach związanych z waszym biznesem. Wzrost i rozwój pozwalają wam utrzymać odpowiednie tempo dzięki czemu nie dacie się wyprzedzić konkurencji. Poczta jest skanowana i wysyłana na wskazany adres email lub jest przekazywana na adres pocztowy waszego wyboru. Obsługa poczty może też się odbywać zgodnie z waszymi specjalnymi wymaganiami za odpowiednią dopłatą – Wirtualny Sekretariat.

Sprzedaż spółki

Ze względu na zainteresowanie nowych przedsiębiorców prowadzeniem działalności w formie spółki z o.o. w naszej ofercie znajduje  się także możliwość rejestracji spółki, zakupu gotowej spółki, sprzedaż spółki oraz spółki zagraniczne. Wszystkie usługi załatwicie w jednym miejscu dzięki czemu macie możliwość sprawnego zarządzania swoją firmą i redukcji kosztów jej obsługi administracyjnej.

Biuro Rachunkowe

Ze względu na nasze liczne zapytania dotyczące rachunkowości i prowadzenia ksiąg tak samo jak w Poznaniu nawiązaliśmy współpracę z biurem rachunkowym, które może zająć się promocją waszego biznesu. W wyniku tego otrzymujecie zestaw komplementarnych usług obejmujących wszystkie elementy waszego biznesu. W ramach usługi księgowej macie także możliwość dokonania optymalizacji podatkowej w celu zwiększenie tempa akumulacji kapitału. Dzięki temu uda się wam pozyskać nadwyżki finansowe, które przeznaczycie na inwestycję w wasz biznes.

Wirtualne Biuro Kraków – Usługi

Poniżej przedstawiamy wam listę usług jakie są dostępne dla was w naszej lokalizacji w Krakowie.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura:

Dodaj komentarz