Pod jakie urzędy podlega adres naszego biura?

Wirtualne biuro to usługa, która polega na udostępnieniu firmie adresu biurowego oraz innych usług administracyjnych, takich jak odbiór i wysyłanie poczty, obsługa telefoniczna, czy rezerwacja sal konferencyjnych.

Adres wirtualnego biura jest adresem siedziby firmy. Oznacza to, że firma zarejestrowana pod adresem wirtualnego biura podlega pod urzędy właściwe dla tego adresu.

Urzędy właściwe dla adresu wirtualnego biura

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce
Adres:
Strzelecka 2/6, 61-845 Poznań
Kontakt:
centrala: 61 647 18 00
faks: 61 64 71 921
e-mail: us.poznan-jezyce@mf.gov.pl

Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald i Jeżyce
Adres:
ul. Kamiennogórska 26, 60-179 Poznań
Kontakt:
61 65 85 220

Ważne informacje

  • Jeśli firma zarejestrowana pod adresem wirtualnego biura nie posiada siedziby, to wówczas podlega pod urzędy właściwe dla miejsca zamieszkania przedsiębiorcy. Przy czym nie ma to zastosowania w przypadku naszego wirtualnego biura. Dlaczego? Z prostej przyczyny – posiadamy fizyczną lokalizację. Jeśli rejestrujesz swoją firmę na adres naszego wirtualnego biura, staje się on jednocześnie siedzibą Twojej firmy.
  • Przedsiębiorca, który korzysta z usług wirtualnego biura, jest zobowiązany do udostępniania urzędom dokumentacji firmowej.

Wniosek

Korzystanie z adresu wirtualnego biura nie zmienia faktu, że firma podlega pod urzędy właściwe dla adresu siedziby.

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Dodaj komentarz